SoroushTelecom Corp

English | فارسی
تماس با ما خدمات پس از فروش سایر محصولات ارتباطات رادیویی مسدود کننده امواج تقویت آنتن موبایل صفحه اول
Solution
+ UHF-VHF.HF بـی سیم
+

انتقال خطوط تلفن و ...

+ انتقال تصاویر دوربین ها
+

ارتباطات مخابراتی و ...

+

انتقـال دیـتـا و اطلـاعات

+

ایـجاد پـوشش وایـرلس

+ سایر راه کارهای رادیویی
کاتالوگها و لیست محصولات
تماس با ما
Home> Radio

ارتباطات رادیویی

اولین نیاز هر کارخانه ، معدن ، کارگاه ، شرکت و ... جهت بهره برداری بهینه از مجموعه خود، استفاده از خطوط ارتباطی جهت تماس و کنترل آن مجموعه می باشد. با توجه به دوری کارخانجات و معادن از مراکز شهری و نبود بستر مخابراتی مناسب در اکثر نقاط موارد ذیل از دغدغه های مدیران این مجموعه ها بوده است .

نیاز به اینترنت و همچنین خطوط تلفن شهری در نقاط خارج از شهر ، ارتباط خطوط تلفن داخلی ما بین دفتر مرکزی ، کارخانجات و انبار ها ، کنترل و نظارت بر نحوه کارکرد پرسنل ، کارمندان و کارگران و همچنین خط تولید کارخانه از راه دور و از دفتر مرکزی بصورت زنده و با کیفیت مناسب و حتی نظارت بر مناطقی از کارخانه ها که تردد در آنها کم است ، نیاز به ایجاد شبکه کامپیوتری یکپارچه ما بین دفتر مرکزی ، کارخانجات و انبارها شامل ارتباط نرم افزار های اتوماسیون اداری ، حسابداری و .... میان مراکز مورد نظر و ایجاد ارتباط تصویری ( ویدئو کنفرانس) ما بین کارخانجات با دفتر مرکزی ، ايجاد سيستم تلفن وای فای در محوطه شركتها و سازمانها و سالن هاي كنفرانس و سوله هاي صنعتی ، انتقال خطوط ای وان، تلفن و تصاویر ما بین مراکز مورد نظر که امکان کابل کشی وجود ندارد. از این رو شرکت سروش تلکام با توجه به شناخت این نیاز ها با ارائه راهکارهای وایرلس و رادیویی مناسب با ایجاد ارتباطی دائم ، مستقل و پایدار به این خواسته مدیران جامه عمل پوشانیده است و همچنین تلاش نموده است با ارائه راه حل های انحصاری گامی در جهت هر چه بهتر شدن شبکه های مخابراتی در مناطق فاقد امکانات همچون کارخانجات صنعتی و معادن بر دارد .

شرکت سروش تلکام ارائه دهنده راه کارهای جامع مخابراتی

راه کارهای ارتباطی بی سیم در ابعاد گسترده ، چه در باندهای فرکانسی فاقد لیسانس کاربری و چه در باندهای نیازمند مجوز های قانونی (نظیرMicrowave ) از جمله نیازمندی بسیاری از سازمان هاست . این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی فروش تجهیزات وایرلس به همراه تیم طراحی و اجرای زبده و کارآمد ، ارائه کننده راه کارهای ارتباطی بی سیم در سطوح مختلف می باشد. خدماتی که در قالب این فعالیت ارائه می شود را می تواند به صورت زیر دسته بندی نمود :
1- مشاوره
در این خصوص سروش تلکام می تواند با توجه به در اختیار داشتن دانش فنی لازم ، در کنار کارفرما نیازهای وی را در زمینه به کارگیری تکنولوژی های بی سیم سنجیده و در انتخاب مناسب موارد زیر به کارفرما مشاوره ارائه نماید :
انتخاب تکنولوژی مناسب ( اعم از WiMax، Wi-Fi، ارتباطات نقطه به نقطه در باند های بدون نیاز به مجوز و ... ) . تهیه RFP و برگزاری مناقصات . انتخاب فرکانس و پهنای باند مورد نیاز جهت اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات

2- طراحی شبکه های بی سیم شهری و بین شهری
الف. طراحی شبکه های P2P بدون نیاز به مجوز
با توجه به رشد بی رویه استفاده از تجهیزات بی سیم با عملکرد در فرکانس های بدون نیاز به مجوز (2.4 GHz و 5.8 GHz) استفاده از این تجهیزات احتیاج به تدبیر اندیشی و طراحی مهندسی جهت جلوگیری از پیش آمد مشکلات بعدی دارد . در این راستا وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات حدود قانونی جهت استفاده از این نوع تجهیزات معین نموده است . از طرفی هزینه پایین و سهولت به کارگیری این تجهیزات در ایجاد شبکه های ارتباطی امری غیر قابل چشم پوشی ست. لذا این شرکت آمادگی دارد تا با تشخیص نیازمندی کارفرما ، امکان سنجی و سنجش فضای فرکانسی در منطقه مورد نظر جهت استفاده از تجهیزات بی سیم بدون نیاز به مجوز فرکانسی ، طراحی کارا و قانونمند جهت استفاده کارفرما ارائه نماید .

ب. طراحی شبکه های P2P نیازمند مجوز (Microwave)
استفاده از فرکانس های اختصاصی جهت ایجاد شبکه های ارتباطی پیش از تولد تجهیزات بدون نیاز به مجوز، مرسوم بوده است. با توجه به هزینه های بالای دسترسی به فرکانس های اختصاصی و تجهیزات این راه کارها ، امروزه استفاده از این تجهیزات بیشتر در مقیاس سازمان های بزرگ سروییس دهنده مخابراتی و اینترنتی مشاهده می گردد. نکته قابل توجه در استفاده از فرکانس های اختصاصی این است که ، تجهیزات در فرکانس های خاص از سوی تولید کنندگان فقط به صورت سفارشی در خط تولید قرار می گیرد؛ لذا تصمیم گیری جهت انتخاب فرکانس ، انتخاب توان رادیویی، اندازه و مشخصات آنتن امری تخصصی در حیطه کار مهندسین مخابرات موج است . این شرکت با در اختیار داشتن مهندسین جوان و متخصص و همچنین استفاده از تجارب مدیران کارکشته و با تجربه ، آمادگی ارائه مشاوره و طراحی شبکه های ارتباطی بی سیم با استفاده از فرکانس های اختصاصی را داراست.

ج. طراحی شبکه های Wi-Fi
علیرغم تصور عام، استفاده از شبکه های بی سیم با استاندارد Wi-Fi تنها به خانه ها و محیط های داخلی (indoor) محدود نمی شود. نیاز سنجی مناسب ، انتخاب صحیح تجهیزات و طراحی مهندسی شبکه می تواند استفاده از این تکنولوژی را با توجه به هزینه تجهیزات ، راه اندازی و نگهداری بسیار مناسب تر در مقایسه با فن آوری های دیگر ، بسط و گسترش دهد . انواعی از کاربردهای این فن آوری را می توان در شهرک های صنعتی ، کمپ های کارگاهی ، محیط ها و کمپ های آموزشی، پالایشگاه ها، مجتمع های تفریحی و توریستی، هتل ها و بیمارستان ها متصور شد . لذا با توجه به آنچه گفته شد این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب، توان طراحی و تجارب متعدد در این زمینه در داخل و خارج از کشور آمادگی طراحی و اجرای شبکه های گستردهء Wi-Fi را داراست.

د. طراحی شبکه های WiMax
استفاده از تکونولوژی WiMax، با نهایی شدن استاندارد این فن آوری، در دنیا سرعت بیشتری به خود گرفته است . ضعف زیرساخت کابلی در کشورهای در حال توسعه و همچنین سهولت راه اندازی شبکه های وایمکس در مقایسه با ایجاد زیر ساخت کابلی ، سرویس دهنده ها را بر آن داشته است تا از این فن آوری به عنوان یک بستر خوب و قابل اعتماد جهت سرویس دهی استفاده کنند .

طراحی شبکه های وایمکس به صورت سلولی و در مقیاس شهری امری مستلزم در نظر گرفتن تدابیر مهندسی خاص است . با طراحی صحیح و شناخت سرویس های مورد نیاز سرویس گیرندگان، می توان از این تکنولوژی در ارائه سرویس هایی نظیر صوت، تصویر و دیتا بهره گرفت.

3- تامین تجهیزات شبکه های بی سیم
تجهیزات مورد استفاده در شبکه های ارتباطی بی سیم، نقش غیر قابل چشم پوشی در ارائه سرویس مناسب دارند؛ لذا شرکت سروش تلکام با جستجوی مارکت در میان تولیدکنندگان حاضر ، سعی کرده است که بهترینهای ممکن را به لحاظ قیمت، کیفیت،حیطه تکنولوژی های مورد استفاده در محصولات، سرویس دهی و خدمات پس از فروش و ... برگزیند . با توجه به آنچه ذکر شد انتخاب برندهایی که در بخش محصولات توضیح داده شده است جهت حضور در مارکت تجهیزات بی سیم در داخل کشور به دلایل مذکور از دیدگاه مدیران این شرکت بهترین انتخاب ممکن بوده است .

این تجهیزات را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود :
تجهیزات ارتباطات Point to Point . تجهیزات ارتباطات Point to Point TDM + IP . راه کارهای ارتباطی Point to Multi Point . تجهیزات WiMax . راه کاری های ایجاد چتر Wi-Fi تجهیزات ارتباطات لیزری . ابزار و لوزام مورد نیاز راه اندازی شبکه های بی سیم ( کابل های مخصوص، تامین کننده های برق، تجهیزات تست پوشش بی سیم با فن آوری های متفاوت نظیر Wi-Fi و WiMax ) و انواع آنتن

4- اجرای شبکه های بی سیم شهری و بین شهری
تجهیزات وایرلس به جهت شرایط خاص عملیاتی ( نصب در ارتفاع دکل های ارتباطی، نصب در محیط های باز و در معرض شرایط مختلف آب و هوایی، عدم سهولت دسترسی به تجهیزات جهت انجام تعمیرات و ... ) می بایست با تمهیدات مخصوصی نصب شوند تا از این طریق ( نصب صحیح ) بتوان کارکرد بدون وقفه ارتباطات بی سیم را که عموما به عنوان زیر ساخت های ارتباطی برگزیده می شوند، تامین نمود.

تیم نصب سروش تلکام با گذراندن دوره های آموزشی متعدد در کنار مدیران با سابقه آماده هستند تا خدمات نصب تجهیزات بی سیم را با استانداردهای جهانی بشرح زیر ارائه نمایند:

* فرآیند بررسی فنی و امـکان سنجی جهت برقراری ارتباط رادیویی قبل از اقدام به نـصب تجهیزات رادیـویـی
* طرح ریزی استفاده از کانالهای رادیویی Channel Planning به منظور تسهیل در ایجاد ارتباط رادیویی پایدار
* تعیین ارتفاع پایه نصب یا دکلهای مورد نیاز به منظور فراهم نمودن دید رادیویی یا Line of sight میان نقاط
* مشخص نمودن نوع آنتن، توان ارسالی فرستنده، حساسیت رادیویی گیرنده، نوع فرکانس و مودلاسیون و ...
* فراهم نمودن زیر ساخت مورد نیاز جهت نصب تجهیزات رادیویی، مواردی چون دکل و پایۀ آنتن مورد نیاز،اتطالات زمین مجزا برای دکل و تجهیزات رادیویی، کابلهای شبکه شیلددار جهت نصب در محیطهای باز با شرایط متنوع آب و هوایی و ...
* نصب و تنظیم دقیق (Alignment ) آنتن ها با در نظر گرفتن ناحیۀ Fresnel zone
* نصب فیزیکی تجهیزات رادیویی، آنالیز طیف فرکانسی محیط و انتخاب کم نویز ترین کانال رادیویی، ایجاد پیکربندی منطبق بر نیازهای ارتباطی، کنترل و تنظیم * قدرت خروجی دستگاه، تنظیم پارامتر های امنیتی، تعیین سطوح مودلاسیون ارتباطی و ...
* مونیتورینگ نرم افزاری اجزای سیستم ارتباطی با استفاده از پروتکل های مدیریتی همچون SNMP
* ارتقاء و بروزرسانی بسته های نرم افزاری منتشر شده توسط کمپانی های سازنده بصورت مستقیم

 
深圳钢琴培训深圳声乐培训深圳歌唱培训深圳学唱歌深圳网站建设深圳网络公司深圳做网站深圳网站制作歌唱培训声乐培训钢琴培训歌唱速成BOPS吸塑包装 深圳形象设计深圳商务礼仪培训深圳个人形象设计深圳音乐制作深圳影视制作深圳录音棚深圳录音制作医院标识深圳食品包装厂深圳吸塑包装厂深圳LED显示屏深圳大屏幕租赁深圳LED路灯深圳LED照明海天注塑机 充磁机退磁机高斯计磁通计骨灰盒骨灰盒二手注塑机注塑机兰州网站建设兰州网络公司兰州网站制作义乌网站建设义乌网络公司义乌网站制作义乌电脑培训

    SoroushTelecom

شرکت سروش تلکام ارائه دهنده کلیه تجهیزات پالس انگلستان

website: www.soroushtelecom.net | www.stel.tv | e-mail: soroushtelecom@gmail.com | info@stel.tv
Tel: +98 (021) 88925617 & (021) 88925618
Copyright © 2010 SoroushTelecom Co All Right Reserved.   Designed by SoroushTelecom. Exclusive agent in Iran